Thales'de Kariyer

Bize katılın. İlham olun

Thales, tutkunuzu paylaşan kişilerle çalıştığınız yerdir. Uzmanlık işten önce gelir. Cesaret ve özgün düşüncelere olan saygımız birlikte yaptığımız işe elinizden gelenin en iyisiyle katkıda bulunmanızı sağlar.

Thales'de Çalışmak

Thales Bilişim'in, en kalıcı
etkisi, Thales'in kendisi olabilir.

Thales Bilişim iş birimleri yerine işlevsel uzmanlıklara göre organize edilmiştir. Bu, bizim boyutlarımızdaki bir şirket için nadir görülen bir durumdur. Biz, uzmanlara liderlik eden uzmanlarız. Donanım uzmanları donanıma, yazılım uzmanları yazılıma, danışman uzmanları da şirketlere liderlik eder. Bu durum büyük şirketlerin çoğunda farklıdır. O şirketlerde genel müdürler müdürleri yönetir. Thales Bilişimin Thales Bilişim olma nedeni, herhangi bir iş alanında karar alma yetkisinin o alandaki en uzman kişilere ait olmasıdır.

Thales 'deki Liderler uzmanlıklarını diğer iki karakter özelliğiyle bir araya getirirler: Detaylara odaklanabilme ve birlikte karar alma aşamasında işbirliğini temel alan tartışmalar yapabilme. Buradaki her seviyeden insan için konuyla ilgili rehberlik ve mentorluk sunan uzmanlarla çalışmak özgürleştirici, hatta heyecan verici olabilir. Liderliğe olan bu bakış açısı, inovasyon getiren işbirliği konusundaki kararlılığı yansıtır.

Thales'in yenilik getirmek için nasıl organize olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin

Thales Bilişim'in iş geliştirme dökümanlarını görüntüleyin (PDF)

"Gerçekten bir şeyin nasıl yapıldığını
anlamak, detaylara inmek ve çok yaratıcı olmak
istiyorsanız olmanız gereken yer Thales Bilişim."

İnovasyon

Kararları uzmanlar verdiğinde
bu kararlar inovasyon getirir.

İnovasyona işini bilen insanlar liderlik eder. Bu durum, bu kişiler hayatlarının ilk işinde olsalar da, on yıllar süren bir kariyerdeki en son yapmakta oldukları projede olsalar da değişmez. Thales'de inovasyon yalnızca parlak fikirli bireylere bağlı değildir. Önceden yapılmış şeylerdense yapılabilecek şeylere odaklanan uzmanlardan oluşan bir topluluğa bağlıdır. Bu kültürü, bizi yeni buluşlara götüren cesur ama bilinçli riskler almaları için uzmanlara alan sağlayarak besleriz.

Buradaki herkes inovasyon yapmıştır ya da yapacaktır. Bu, müşterilerin genelde fark etmedikleri alanlarda bile geçerlidir: Devamlı güncellemeler ve arama yanıtlarındaki saygılı tarafsızlıkla ön yargının azaltılmasına yardımcı olan Siri küratörlerine ve mühendislerine bir bakın. Veya ön cephedeki tıp çalışanları için COVID-19 yüz kalkanları tasarlayan, üreten ve gönderen ekiplere. Ya da kafelerimizden birinde çalışan ve çevre dostu pizza kutularımızın patentini alan şefe.